TF1500A60K
Číslo produktu DigiKey
271-3021-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TF1500A60K
Popis
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 60V 100 ~ 240VAC, 127 ~ 370VDC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
ITE (komerční)
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Účinnost
93%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
100 ~ 240VAC, 127 ~ 370VDC
Velikost / rozměry
11,02" D x 5,00" Š x 2,52" V (279,9mm x 127,0mm x 64,0mm)
Napětí - výstup 1
60V
Schvalovací agentura
CE, cURus, TUV
Proud - výstup 1
25 A