TE10A0503F01
Číslo produktu DigiKey
271-2898-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TE10A0503F01
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 10W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5V 10 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
100mW (max.)
Výrobce
SL POWER / Advanced Energy
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
3,31" D x 1,85" Š x 1,22" V (84,0mm x 47,0mm x 31,0mm)
Napětí - výstup
5V
Schvalovací agentura
CB, CE, DEMKO, UL
Proud - výstup (max)
2A
Hmotnost
0,243lb (110,22g)
Výkon (W)
10 W