TB65S12K
Číslo produktu DigiKey
271-2936-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TB65S12K
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 65W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
88%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Zastaralé
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,50" D x 2,00" Š x 1,30" V (88,9mm x 50,8mm x 33,1mm)
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE, cURus, DEMKO
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
5.4 A