MINT1175A5606K01
Číslo produktu DigiKey
271-2792-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MINT1175A5606K01
Popis
AC/DC CONVERTER 56V 120W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 56V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Dálkové vypnutí/zapnutí, Výstup v pohotovostním režimu, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,30" V (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
56V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
2.1 A