ME90A1803Q01
Číslo produktu DigiKey
ME90A1803Q01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ME90A1803Q01
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 90W
Podrobný popis
18V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Výrobce
SL POWER / Advanced Energy
Polarizace
Kladný střed
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Vstupní konektor
IEC 320-C18
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,91" D x 2,58" Š x 1,34" V (150,0mm x 65,5mm x 34,0mm)
Napětí - výstup
18V
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
90 W