ME90A1251N01
Číslo produktu DigiKey
271-2978-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ME90A1251N01
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Výkon (W)
90 W
Výrobce
SL POWER / Advanced Energy
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Hromadné balení
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Obdélníkový, 6 pozice
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
59" (1,50m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C8
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,91" D x 2,58" Š x 1,34" V (150,0mm x 65,5mm x 34,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE
Proud - výstup (max)
7,5A