ME60A4803F01
Číslo produktu DigiKey
271-2896-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ME60A4803F01
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 65W
Podrobný popis
48V 65 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Délka kabelu
45,3" (1,15m)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,25" D x 2,67" Š x 1,29" V (108,0mm x 67,9mm x 32,7mm)
Napětí - výstup
48V
Proud - výstup (max)
1,35A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
65 W