ME60A1203F01
Číslo produktu DigiKey
271-2891-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ME60A1203F01
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 60 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Kategorie
Příkon naprázdno
210mW (max.)
Výrobce
SL POWER / Advanced Energy
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
Zdravotnictví
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 50°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 9,5mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
45,3" (1,15m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
4,25" D x 2,67" Š x 1,29" V (108,0mm x 67,9mm x 32,7mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
CE, cURus
Proud - výstup (max)
5A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
60 W