MB60S24C
MB60S24C
MB60S24C
Číslo produktu DigiKey
271-3039-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MB60S24C
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4 kV
Řada
Účinnost
Úroveň V
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 80°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
3,00" D x 2,00" Š x 1,00" V (76,2mm x 50,8mm x 25,4mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
2.5 A