MB120S24K01 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
SL POWER / Advanced Energy
Skladem : 52
Katalogový list
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Skladem : 799
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 80 ~ 264VAC Vstup
MB120 Series 120 W AC/DC Power Supply
MB120S24K01
Číslo produktu DigiKey
271-2986-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MB120S24K01
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 98W
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolační napětí
4000 V
Řada
Účinnost
94%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Zastaralé
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
24V
Proud - výstup 1
4.1 A