MB120S18K01
Číslo produktu DigiKey
271-2985-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MB120S18K01
Popis
AC/DC CONVERTER 18V 99W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 18V 80 ~ 264VAC Vstup
Izolační napětí
4000 V
Řada
Účinnost
94%
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Napětí - výstup 1
18V
Proud - výstup 1
5.5 A