MB120S15K01
Číslo produktu DigiKey
271-2984-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MB120S15K01
Popis
AC/DC CONVERTER 15V 99W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 15V 80 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
Zdravotnictví
Mfr
Izolační napětí
4000 V
Řada
Účinnost
93%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
4,00" D x 2,00" Š x 1,25" V (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Napětí - vstup
80 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
15V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
6.6 A