LU225S24K
Číslo produktu DigiKey
271-3043-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LU225S24K
Popis
LIGHTING & ITE 225 WATTS SWITCHI
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
7,08A 24V Konstantní napětí LED řadič Převodník střídavý-stejnosměrný Topologie 1 Výstup
Kategorie
Napětí - výstup
24V
Výrobce
SL POWER / Advanced Energy
Proud - výstup (max)
7,08A
Řada
Izolační napětí
3 kV
Balení
Krabice
Vlastnosti
OCP, OTP, OVP, SCP
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Účinnost
90%
Typ
Konstantní napětí
Provedení koncovky
Obdélníkový, 6 pozice
Topologie
Převodník střídavý-stejnosměrný
Velikost / rozměry
4,10" D x 2,20" Š x 1,50" V (104,1mm x 55,9mm x 38,1mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE
Napětí - vstup (min)
100VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
277VAC