LB240S24K
Číslo produktu DigiKey
271-2988-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LB240S24K
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 240W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 90 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
90%
Balení
Hromadné balení
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
PFC, Univerzální vstup
Typ
Otevřená konstrukce
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
5,00" D x 3,00" Š x 1,22" V (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
10 A