GSM11-12AAG
GSM11-12AAG
Číslo produktu DigiKey
271-2242-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GSM11-12AAG
Popis
AC/DC CONVERTER 12V 11W
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Otevřená konstrukce AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 264VAC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Hromadné balení
Účinnost
77%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Typ
Otevřená konstrukce
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, Univerzální vstup
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
2,28" D x 2,00" Š x 0,56" V (57,9mm x 50,8mm x 14,3mm)
Napětí - výstup 1
12V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
920 mA