SIT9365AI-2B3-33E322.265625
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT9365AI-2B3-33E322.265625-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT9365AI-2B3-33E322.265625
Popis
MEMS OSC XO 322.265625MHZ LVDS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
322.265625 MHz XO (Standardní) LVDS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
LVDS
Mfr
Napájecí napětí
3,3V
Řada
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Balení
Pásek
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-PQFD (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)