SIT9025AA-11H18ED25.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT9025AA-11H18ED25.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT9025AA-11H18ED25.000000
Popis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,8V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Řada
Šířka pásma rozprostřeného spektra
±0,515%, Středové rozpětí
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
8mA
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q100
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Kmitočet
Dodávaná velikost pouzdra
4-PQFN (2,5x2)
Funkce
Povolit/zakázat
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výstup
LVCMOS
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Napájecí napětí
1,8V
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
6mA