SIT8924BM-71-33E-20.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT8924BM-71-33E-20.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT8924BM-71-33E-20.000000
Popis
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz XO (Standardní) LVCMOS, LVTTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Odebíraný proud (max)
4,8mA
Balení
Pásek
Stupeň ochrany
AEC-Q100
Dodávaná velikost pouzdra
4-PQFN (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Výstup
LVCMOS, LVTTL
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
3,3V