SIT8924AA-72-33E-50.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT8924AA-72-33E-50.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT8924AA-72-33E-50.000000
Popis
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVCMOS LV
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) LVCMOS, LVTTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Odebíraný proud (max)
4,8mA
Stav součásti
Aktivní
Stupeň ochrany
AEC-Q100
Dodávaná velikost pouzdra
4-PQFN (2x1,6)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Výstup
LVCMOS, LVTTL
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)