SIT8918BE-13-33E-5.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT8918BE-13-33E-5.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT8918BE-13-33E-5.000000
Popis
MEMS OSC XO 5.0000MHZ LVCM LVTTL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 MHz XO (Standardní) LVCMOS, LVTTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
4,5mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-PQFN (2,5x2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)