SIT8209AC-83-33S-200.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT8209AC-83-33S-200.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT8209AC-83-33S-200.000000
Popis
MEMS OSC XO 200.0000MHZ LVCMOS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 MHz XO (Standardní) LVCMOS, LVTTL Oscilátor 3,3V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
36mA
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (7x5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)