SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y
Číslo produktu DigiKey
1473-31009-2-ND - Páska a cívka (TR)
1473-31009-1-ND - Řezaná páska (CT)
1473-31009-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT8208AI-GF-33E-25.000000Y
Popis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) LVCMOS, LVTTL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Odebíraný proud (max)
33mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Základní rezonátor
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,7x2,4)
Typ
Velikost / rozměry
0,106" D x 0,094" Š (2,70mm x 2,40mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
31mA
Výstup
LVCMOS, LVTTL
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
3,3V