SIT8008ACT71-33E-96.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT8008ACT71-33E-96.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT8008ACT71-33E-96.000000
Popis
MEMS OSC XO 96.0000MHZ LVCMOS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
96 MHz XO (Standardní) HCMOS, LVCMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
4,5mA
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-PQFN (2x1,6)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Výstup
HCMOS, LVCMOS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
4mA