SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000X
Číslo produktu DigiKey
1473-30176-2-ND - Páska a cívka (TR)
1473-30176-1-ND - Řezaná páska (CT)
1473-30176-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT5021AI-2BE-33VQ200.000000X
Popis
MEMS OSC VCTCXO 200.0000MHZ LVDS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 MHz VCTCXO LVDS Oscilátor 3,3V 6-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Absolutní rozladitelnost (APR)
±12,5ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Odebíraný proud (max)
55mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Základní rezonátor
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (3,2x2,5)
Typ
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)
Výstup
LVDS
Odebíraný proud (deaktivace) (max)
35mA
Napájecí napětí
3,3V
Základní číslo produktu
Kmitočtová stabilita
±5ppm