SIT1618BA-32-33N-20.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT1618BA-32-33N-20.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT1618BA-32-33N-20.000000
Popis
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS LV
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 MHz XO (Standardní) LVCMOS, LVTTL Oscilátor 3,3V 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
4,7mA
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (5x3,2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Výstup
LVCMOS, LVTTL
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)