SIT1602BI-11-XXS-25.000000
Číslo produktu DigiKey
1473-SIT1602BI-11-XXS-25.000000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT1602BI-11-XXS-25.000000
Popis
MEMS OSC XO 25.0000MHZ H/LV-CMOS
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) HCMOS, LVCMOS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Pásek
Odebíraný proud (max)
4,5mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-PQFN (2,5x2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)