SIT1552AI-JE-DCC-32.768E | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SIT1552AI-JE-DCC-32.768E |
Popis | MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscilátor 1,5V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SIT1552AI-JE-DCC-32.768E Modely |
Kategorie | Kmitočtová stabilita ±5ppm |
Mfr | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Řada | Odebíraný proud (max) 1,52µA |
Typ | Velikost / rozměry 0,061" D x 0,033" Š (1,54mm x 0,84mm) |
Kmitočet | Výška při usazení (max) 0,024" (0,60mm) |
Výstup LVCMOS | Základní číslo produktu |
Napájecí napětí 1,5V ~ 3,63V |