SIT1552AI-JE-DCC-32.768E
Číslo produktu DigiKey
1473-1318-2-ND - Páska a cívka (TR)
1473-1318-1-ND - Řezaná páska (CT)
1473-1318-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SIT1552AI-JE-DCC-32.768E
Popis
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Podrobný popis
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscilátor 1,5V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Modely EDA/CAD
SIT1552AI-JE-DCC-32.768E Modely
Kategorie
Kmitočtová stabilita
±5ppm
Mfr
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Řada
Odebíraný proud (max)
1,52µA
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,54mm x 0,84mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Napájecí napětí
1,5V ~ 3,63V