SIT1532AC-J5-DCC-32.768E | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | SIT1532AC-J5-DCC-32.768E |
Popis | MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 32.768 kHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,2V ~ 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | SIT1532AC-J5-DCC-32.768E Modely |
Kategorie | Kmitočtová stabilita +75ppm |
Mfr | Provozní teplota -10°C ~ 70°C |
Řada | Odebíraný proud (max) 1,3µA |
Typ | Velikost / rozměry 0,061" D x 0,033" Š (1,54mm x 0,84mm) |
Kmitočet | Výška při usazení (max) 0,024" (0,60mm) |
Výstup LVCMOS | Základní číslo produktu |
Napájecí napětí 1,2V ~ 3,63V |