EFM8BB50F8I-A-SOIC16
Číslo produktu DigiKey
336-EFM8BB50F8I-A-SOIC16-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFM8BB50F8I-A-SOIC16
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH SOIC16
Podrobný popis
CIP-51 8051 Busy Bee IO mikrokontroléru 8 bitů 50MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-SOIC
Balení
Trubice
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
50MHz
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konektivita
I2C, SMBus, SPI, UART/USART
Dodávaná velikost pouzdra
16-SOIC
Periferie
Detekce/reset poklesu napájecího napětí, POR, PWM, WDT
Pouzdro
16-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)