EFM8BB50F8I-A-QFN12
Číslo produktu DigiKey
336-EFM8BB50F8I-A-QFN12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFM8BB50F8I-A-QFN12
Popis
IC MCU 8BIT 8KB FLASH QFN12
Podrobný popis
CIP-51 8051 Busy Bee IO mikrokontroléru 8 bitů 50MHz 8KB (8K x 8) FLASH 12-QFN (2x2)
Balení
Pásek
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Rychlost
50MHz