EFM32G230F128G-E-QFN64R
Číslo produktu DigiKey
336-4246-2-ND - Páska a cívka (TR)
336-4246-1-ND - Řezaná páska (CT)
336-4246-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EFM32G230F128G-E-QFN64R
Popis
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ARM® Cortex®-M3 Gecko IO mikrokontroléru 32 bitů 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9)
Kategorie
Velikost programové paměti
Mfr
Typ programové paměti
FLASH
Řada
Velikost paměti RAM
16K x 8
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
1,98V ~ 3,8V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 8x12b; D/A 2x12b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Typ oscilátoru
Vnitřní
Jádrový procesor
ARM® Cortex®-M3
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Velikost jádra
32 bitů
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost
32MHz