Obrázek pro 3SE53120SE12 není k dispozici
3SE53120SE12
Číslo produktu DigiKey
3473-3SE53120SE12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3SE53120SE12
Popis
INTERLOCK SW,MECH LOCK_SOL UNLOC
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzamykání klíčem Blokování 3PST-2NC/1NO
Kategorie
Napájecí napětí
115V
Výrobce
Siemens
Přídržná síla
265kgf
Řada
Typ aktuátoru
Odpojení panelu
Balení
Krabice
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Velikost závitu trubice
M20 x 1.5
Typ
Uzamykání klíčem
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Obvod
3PST-2NC/1NO
Ochrana proti vniknutí
IP66/67 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Jmenovitý proud (A)
6A (AC), 3A (DC)
Schvalovací agentura
CCC, CE, CSA, EAC, UKCA, UL
Jmenovité napětí
120VAC, 24VDC