3SE52120LB01
Číslo produktu DigiKey
3473-3SE52120LB01-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3SE52120LB01
Popis
SWITCH LIMIT 3PST 6A 120V
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Spínač 3PST-2NC/1NO Montáž na šasi
Kategorie
Typ aktuátoru
Kulatý (kolíkový plunžr)
Výrobce
Siemens
Způsob montáže
Montáž na šasi
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Ochrana proti vniknutí
IP66/67 - prachotěsný, Odolný proti vodě, Vodovzdorný
Stav součásti
Aktivní
Provozní síla
2039gf
Obvod
3PST-2NC/1NO
Mechanická životnost
15,000,000 cyklů
Funkce přepínače
Přepínač typu On-Mom, Páčkový přepínač typu Off-Mom
Elektrická životnost
100,000 cyklů
Jmenovitý proud (A)
6A (AC), 3A (DC)
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Střídavé jmenovité napětí
120 V
Základní číslo produktu
Stejnosměrné jmenovité napětí
24 V