3RT23361AK60
Číslo produktu DigiKey
3473-3RT23361AK60-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3RT23361AK60
Popis
CONTACTOR RES S2 60A 4P 120VAC 1
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Stykač 4PST-NO (4 tvar A) 60 A 120VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
Kategorie
Spínací napětí
690VAC - max.
Výrobce
Siemens
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
96VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Doba provozu
80 ms
Napětí cívky
120VAC
Doba uvolnění
18 ms
Forma kontaktu
4PST-NO (4 tvar A)
Výkon cívky
188VA
Jmenovitý proud kontaktu
60 A