3RT20353AP60 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Siemens
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Siemens
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 1
Stykač 3PST-NO (3 tvar A) 60 A 240VAC Cívka Montáž na šasi, Lišta DIN
3RT20353AP60
Číslo produktu DigiKey
3473-3RT20353AP60-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3RT20353AP60
Popis
CONTACTOR S2 40A 240VAC SPRING 1
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Spínací napětí
690VAC - max.
Výrobce
Vlastnosti
Pomocné kontakty
Řada
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Balení
Krabice
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Stav součásti
Aktivní
Napětí přítahu
192VAC
Způsob montáže
Montáž na šasi, Lišta DIN
Doba provozu
80 ms
Napětí cívky
240VAC
Doba uvolnění
18 ms
Forma kontaktu
3PST-NO (3 tvar A)
Výkon cívky
188VA
Jmenovitý proud kontaktu
60 A