3RP25051RW30
Číslo produktu DigiKey
3473-3RP25051RW30-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3RP25051RW30
Popis
RELAY TIME DELAY 100HR 3A 250V
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Programovatelný (multifunkční) Zpožďovací relé DPDT (2 tvar C) 0,05s ~ 100h Zpoždění 3A při 250VAC Lišta DIN
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3RP25051RW30 Modely
Kategorie
Obvod
DPDT (2 tvar C)
Výrobce
Siemens
Doba zpoždění
0,05s ~ 100h
Řada
Jmenovitý proud kontaktu při napětí
3A při 250VAC