3RA22201KH240BB4
Číslo produktu DigiKey
3473-3RA22201KH240BB4-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
3RA22201KH240BB4
Popis
LOAD FDR FUSE SW. REV OPER
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Startér motoru, Vratný 24VDC Zdroj 11,5A 690V Zátěž
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
3RA22201KH240BB4 Modely
Kategorie
Snímače barev - průmysl
1
Výrobce
Siemens
Napětí - zátěž
690V
Řada
Proud - výstup
11,5A
Balení
Krabice
Výkon odebíraný zátěží
7460 W
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí
24VDC
Typ
Modul
Způsob montáže
Montáž na šasi
Typ motoru
Motor AC
Provozní teplota
-20°C ~ 60°C