MWSA0603S-6R8MT není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
CODACA
Skladem : 0
Katalogový list
6.8 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 5 A 48mOhm max. Nestandardní
MWSA0603S-6R8MT
Číslo produktu DigiKey
3442-MWSA0603S-6R8MTTR-ND - Páska a cívka (TR)
3442-MWSA0603S-6R8MTCT-ND - Řezaná páska (CT)
3442-MWSA0603S-6R8MTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MWSA0603S-6R8MT
Popis
FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
MWSA0603S-6R8MT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
48mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,260" Š (7,00mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)