GZ1608D601CTF
Číslo produktu DigiKey
3442-GZ1608D601CTFTR-ND - Páska a cívka (TR)
3442-GZ1608D601CTFCT-ND - Řezaná páska (CT)
3442-GZ1608D601CTFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GZ1608D601CTF
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 400mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Výrobce
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
400mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz