Obrázek pro LS018B7DH02 není k dispozici
LS018B7DH02
Číslo produktu DigiKey
425-LS018B7DH02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LS018B7DH02
Popis
1.8" (203 X 303) 5V
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zobrazovací modul s grafickým LCD displejem Transmisivní TFT - monochromatický LVDS 15" (381,00mm) 320 x 240 (QVGA)
Kategorie
Režim zobrazení
Transmisivní
Výrobce
Sharp Microelectronics
Úhlopříčka obrazovky
15" (381,00mm)
Balení
Hromadné balení
Sledovací plocha
58,80mm Š x 35,28mm V