SDP36-500PA-TR-250PCS
Číslo produktu DigiKey
1649-1081-2-ND - Páska a cívka (TR)
1649-1081-1-ND - Řezaná páska (CT)
1649-1081-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SDP36-500PA-TR-250PCS
Popis
SENSOR 0.07PSID 0.08" .9V 16SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlakový snímač -0,07PSI ~ 0,07PSI (-0,5kPa ~ 0,5kPa) Diferenciální Samec - 0,08" (2,00mm) trubice, Duální 100mV ~ 900mV (3,3V) Modul 16-SMD, dva horní porty
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SDP36-500PA-TR-250PCS Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Napájecí napětí
3V ~ 3,6V
Výrobce
Sensirion AG
Velikost portu
Samec - 0,08" (2,00mm) trubice, Duální
Řada
Provedení portu
Bez hrotu
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vlastnosti
Teplotně kompenzovaný
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Jazýček SMD (SMT)
Aplikace
Montáž na desku
Maximální tlak
14,5PSI (100kPa)
Typ tlaku
Diferenciální
Provozní teplota
-20°C ~ 85°C
Provozní tlak
-0,07PSI ~ 0,07PSI (-0,5kPa ~ 0,5kPa)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Analogový napěťový
Pouzdro
Modul 16-SMD, dva horní porty
Výstup
100mV ~ 900mV (3,3V)
Dodávaná velikost pouzdra
16-SMD
Přesnost
±3%