PTE7100-31CC-2A200BN
Číslo produktu DigiKey
1862-PTE7100-31CC-2A200BN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PTE7100-31CC-2A200BN
Popis
SENSOR 2900.75PSIG 7/16" .02A
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Tlakový snímač 2900,75PSI (20000kPa) Měřicí přístroj Samec - 7/16" (11,11mm) UNF 4mA ~ 20mA Válec, Závitový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PTE7100-31CC-2A200BN Modely
Kategorie
Přesnost
±1,5%
Výrobce
Sensata Technologies
Napájecí napětí
8V ~ 32V
Řada
Velikost portu
Samec - 7/16" (11,11mm) UNF
Balení
Krabice
Provedení portu
Závitový
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Konektor
Typ tlaku
Měřicí přístroj
Maximální tlak
5801,51PSI (40000kPa)
Provozní tlak
2900,75PSI (20000kPa)
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Typ výstupu
Analogový proudový
Pouzdro
Válec, Závitový
Výstup
4mA ~ 20mA