GNR45BHZ je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Sensata-Crydom
Skladem : 8
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR45BHZ
Číslo produktu DigiKey
646-1025-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR45BHZ
Popis
SSR RELAY SPST-NO 45A 48-600V
Napětí - vstup
90 ~ 140VAC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 600 V
Řada
Zátěžný proud
45 A
Balení
Hromadné balení
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C