GNR10DHZ není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Sensata-Crydom
Skladem : 102
Katalogový list
Direct
Crouzet
Skladem : 9
Katalogový list
Similar
Altran Magnetics, LLC
Skladem : 17
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Modul
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
How to Choose a Relay - Another Teaching Moment
GNR10DHZ
Číslo produktu DigiKey
646-1016-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GNR10DHZ
Popis
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
24 V ~ 280 V
Řada
Zátěžný proud
10 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-20°C ~ 80°C