DR24D12X
Číslo produktu DigiKey
CC2700-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR24D12X
Popis
SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR24D12X Modely
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
24 V ~ 280 V
Řada
Zátěžný proud
12 A
Balení
Hromadné balení
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-20°C ~ 40°C