DR2260D20WR
Číslo produktu DigiKey
DR2260D20WR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR2260D20WR
Popis
RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
Podrobný popis
Polovodičový stykač SPST-NO (1 tvar A) 20 A 48 ~ 600V Lišta DIN Zdvihadlo šroubovou koncovku
Modely EDA/CAD
DR2260D20WR Modely
Typ výstupu
AC
Zátěžný proud
20 A
Řada
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Napětí - zátěž
48 ~ 600V