DR2260D20V
Číslo produktu DigiKey
CC2265-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DR2260D20V
Popis
RELAY SSR 600V 20A DIN RAIL
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový stykač SPST-NO (1 tvar A) 20 A 48 ~ 600V Lišta DIN Šroubová koncovka
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DR2260D20V Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ výstupu
AC, Nulové křížení
Výrobce
Sensata-Crydom
Zátěžný proud
20 A
Řada
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Balení
Hromadné balení
Napětí - zátěž
48 ~ 600V