DC200D10
Číslo produktu DigiKey
CC1856-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DC200D10
Popis
SSR RELAY SPST-NO 10A 1-150V
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) SPST-NO (1 tvar A) Hokejový puk
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DC200D10 Modely
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
1 V ~ 150 V
Řada
Zátěžný proud
10 A
Balení
Hromadné balení
Odpor v zapnutém stavu (max)
40 mOhms
Stav součásti
Aktivní
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Způsob montáže
Montáž na šasi
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C