D53TP50C
Číslo produktu DigiKey
CC2155-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D53TP50C
Popis
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polovodičový Relé s optickou vazbou (fotorelé) 3PST-NO (3 tvar A) Modul
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D53TP50C Modely
Kategorie
Napětí - vstup
4 ~ 32VDC
Mfr
Napětí - zátěž
48 V ~ 530 V
Řada
Zátěžný proud
50 A
Balení
Trubice
Provedení koncovky
Šroubová koncovka
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C